Detay Kent İnsan Kaynakları
     
 
Detay Kent İnsan Kaynakları
 
     
     
 

Güvenilirlik, kalite ve devamlılığı ilke edinen şirketimiz ilkelerimize uyum sağlayacak, katkıda bulunacak, konusunda uzman dürüst, vizyon sahibi nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaktadır.

İnşaatlarımızda toplam kalite prensiplerimizin bilincinde olan yüksek motivasyonlu Detay İnşaat personeli, Detay İnşaat’ın  sektördeki başarısının ardında yatan en önemli unsurlardan biridir.

Yaptığımız inşaatların beğenilirliğinin birinci adımının çalışan memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olan Detay İnşaat , imkanlar ölçüsünde çalışanlarımızın memnuniyetini ve yaşam standartlarını yükselmek için azami gayret ve fedakarlık göstermektedir.  Bu nedenle eğitim ve çalışma ortamlarının güvenli olmasına azami önem vermekteyiz.

 
 

 

 
 
     
 

Detay İnşaat’ın IK hedefi; vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hedeflerimize ulaşmamıza katkıda bulunacak, görev tanımlarında belirlenen kriterlere sahip, yaratıcı, dürüst, yenilikçi, takım halinde çalışma özelliğine sahip ve daima en iyi hizmeti verme heyecanımızı paylaşacak nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmak ve bu insan gücünün kalıcılığını sağlamaktır.

Ücretler

Şirketimiz ülkemizin ekonomisinin parametrelerine uygun ve faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektörünün elverdiği tatmin edici aylık ücretle personel çalıştırmaktadır.

İşe alım süreci

Web sitemizdeki iş başvuru formumuzdan girilen, e-posta ile gönderilen veya şahsen başvurmak suretiyle elden getirilecek fotograflı CV ile beraber doldurulacak olan iş başvuru formunun teslim edilmesi akabinde işe alım süreci başlamış olur.

IK departman sorumlusu tarafından yapılacak ilk değerlendirmelerin olumlu olması durumunda, başvuru sahibi kişiyle ilgili departman yöneticisi tarafından ilk yüz yüze mülakat yapılır. Başvuru sahibine ait mesleki, beşeri ve kişisel özellikler, sektöre ve başvurduğu pozisyona ait deneyimlerine ait detayların alındığı bu ilk görüşme sonrasında yapılan değerlendirmelerin olumlu olması üzerine başvuru sahibi ile bir final görüşmesi yapılır.

Final görüşmesi sonucunda başvuru sahibinin aranılan özelliklere sahip olduğuna karar verilirse, başvuru sahibine iş teklfii yapılır.

Başvuru sahibinin teklifi kabul etmesi ve işe başlamak için gerekli olan evrakların temin etmesiyle önceden tespit edilmiş bulunan günde çalışanımız iş başı yapar.

Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi ve başvuru sahibine olumlu olumsuz olarak dönülmesi süreci en fazla 15 gün içinde gerçekleştirilir.

İşe başlarken getirilecek belgeler

1- Nüfus cüzdanı aslı
2- Nüfus cüzdan sureti
3- İkametgah senedi
4- Savcılık sabıka kayıt belgesi (arşiv kayıtlı)
5- 2 adet vesikalık resim (son 2 yıl içinde çekilmiş)
6- Sigorta kartı aslı
7- Oto ehliyeti aslı (ehliyeti var ise)
8- Çalışanın elyazısı ile doldurulmuş imzalı iş başvuru formu
9- Diploma aslı veya tasdikli fotokopisi
10- Kefil veya referans verilecek kişilerin ev, işyeri adresi ile sabit ve cep telefonları
11- Sağlık ocağından alınacak yetkili doktor onaylı sağlık raporu

İş başvurusu yapmak için lütfen fotograflı ve güncel bir CV'inizi aşağıdaki e-mail adresine yollayınız.


IK@detay-insaat.com

 
     
Detay Kent 2009